Kolmapäev, 06.08.2014
Täna hommikult pakiti kõik noored autosse ja sõitsime Jõelähtme Rahvamajja. Seal juba oodati meid. 28.augustil toimub rahvamaja välilaval Koit Toome kontsert, mille ettevalmistusi me tegema hakkasime.
Kõigepealt lihvisime pikad pingid ja siis värvisime need üle. Värmistööd meeldisid noortele väga. Ainult päikese käes oli seda natukene ebamugav teha. Lõpuks tassisime pingid varjulisse kohta ja värvimine läks edasi juba palju rõõmsamalt. Poisid trimmerdasi jõeäärt ja lõikasid võsa.
Kaks poissi olid abiks vanade autorehvide ära vedamisel Maardus asuvasse ohtlikejäätmete keskusesse.
Pinkide värvimist alustasime pealt poolt ja tänu sellele peame mine homme ka rahvamajja, et pingid värvida ka alt poolt ;) Poistel on veel vaja võsa lõigata.
Ahajaa väga tähtis lõunasöögiks oli meil täna frikadelli supp ja saiavorm piimaga - nämmaa ;)
Teisipäeval sõidame Jõhvi rahvusvahelisele noortepäevale - kõik on juba väga elevil ja ootavad!


Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar