Teisipäev, 05.08
Teisipäeva pelalelõuna oli väga kiire ja tänu sellele ei jõudnud arvuti taha kirjutama. Teisipäeva hommik algas jälle väikese hilinemisega ;) Noored ei ole veel harjunud varakult tõusma.
Rohimist vajas veel mõisa esine plaaditud äär, kust vahelt kasvas välja väga jonnakas umbrohi. Tüdrukud said seal rohides päikese käes ennast praadida. Poisid said ülesandeks taas oksakääre kulutada. Küla vahel oli vaja puude alt võsa ära lõigata. Kui välitööd said tehtud siis suundusime noortekeskusesse.
Noortekas tegime korda peeglitega saali. Tassisime saali toolidest ja laudadest tühjaks, pühkisime ja pesime põranda. Pesime puhtaks kõik peeglid ja akna.
Poisid tassisid teiselt korruselt alla kõik mitte vajaliku, mis oli vaja prügimäele viia. Laadisime auto järelkäru prügi täis ja algas sõit Tallinna Jäätmekeskusesse, mis asub Jõelähtme valla territooriumil. Malevlased on seal kõik juba varem käinud aga soojaga on seal lehk väga õudne ;) Prügi maha pandud ja sõit tagasi Kostiverre.
Lõunaks pakuti meile kartulit, kastet ja viinerie.
Homme sõidame Jõelähte Rahvamajja tööd tegema :)

Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar